Share On Youtube

News

Kruhové tréninky pro ženy

Každé pondělí od 7 45 – 8 45 můžete navštívit kruhové tréninky s VK fitness ve fitcentru Mamut. Tyto tréninky jsou určeny pouze pro ženy a jsou podle toho sestaveny. Zaměříme se na typicky dámské partie, jako jsou zadeček, stehna, nebo bříško. Kruhový trénink může být skvělým doplňkem vašeho tréninkového plánu. Určitě se nebojte, že by jste trénink nezvládli, vše dokážeme individualizovat.

Moc se na vás těším Vláďa Křelina

Vítejte u nás

Vítejte na stránkách osobních trenérů Vládi a Verči = VK FITNESS.
Tento web nebyl spušťen pouze za účelem naší prezentace, ale především by jsme rádi inspirovali Vas ať už přímo na společných trénincích nebo právě skrze tyto stránky. Můžete nás sledovat též na FB profilu, instagramu a v nejbližší době spustíme Youtube channel ;))
Bude nam velkou ctí pokud se nás rozhodnete sledovat, nebo využít našich služeb ke splnění si vlastních cílů.

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Sunday chill with @gab.rielkaa #rest

  vladimir_krelina: "Sunday chill with @gab.rielkaa #rest"
  39
  0
 • Po 2 letech v neděli zpět ❤️❤️⚽️⚽️❤️❤️⚽️⚽️ SKÚ ❤️❤️⚽️⚽️❤️❤️⚽️⚽️ #cantwaitanymore #lookingforward #football #comebackstronger

  vladimir_krelina: "Po 2 letech v neděli zpět ❤️❤️⚽️⚽️❤️❤️⚽️⚽️ SKÚ ❤️❤️⚽️⚽️❤️❤️⚽️⚽️ #cantwaitanymore #lookingforward #football #comebackstronger"
  45
  1
 • Golf kolo behani nebo klidne prace na zahrade :)) venku je krasne tak se toho musi vyuzit 🌳🌲🍀🌿🌳🌲🍀🌿#work #garden #bebetter

  vladimir_krelina: "Golf kolo behani nebo klidne prace na zahrade :)) venku je krasne tak se toho musi vyuzit 🌳🌲🍀🌿🌳🌲🍀🌿#work #garden #bebetter"
  35
  1
 • 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ #bike #sun #relax #sport

  vladimir_krelina: "🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ #bike #sun #relax #sport"
  32
  0
 • ❤️❤️❤️❤️ @gab.rielkaa

  vladimir_krelina: "❤️❤️❤️❤️ @gab.rielkaa"
  24
  0
 • LOVE ❤️❤️❤️❤️ @gab.rielkaa #steznavkorunachstromu #janskelazne

  vladimir_krelina: "LOVE ❤️❤️❤️❤️ @gab.rielkaa #steznavkorunachstromu #janskelazne"
  31
  0
 • Golfista ve výstavbě ⛳️⛳️⛳️#golf #golfhostivar #training

  vladimir_krelina: "Golfista ve výstavbě ⛳️⛳️⛳️#golf #golfhostivar #training"
  32
  0
 • Nikde nikdo jen já les divočáci a one direction 😃🌳🌲😇 @honzadra #onedirection #forest #music #clearmymind #alone #happy #sun #summer #football #comebackstronger #mytimeiscoming #after1,5yearwithoutfootball #lookingforward #dontwannawaitanymore #⚽️⚽️

  vladimir_krelina: "Nikde nikdo jen já les divočáci a one direction 😃🌳🌲😇 @honzadra #onedirection #forest #music #clearmymind #alone #happy #sun #summer #football #comebackstronger #mytimeiscoming #after1,5yearwithoutfootball #lookingforward #dontwannawaitanymore #⚽️⚽️"
  55
  2
 • Čundráci z Horobojs 🍀🌿🌴🌳🌲

  vladimir_krelina: "Čundráci z Horobojs 🍀🌿🌴🌳🌲"
  21
  0

 • instagram by vladimir_krelina
  20
  0